Ana SayfaGüvenlik Kamera Sistemleri

Güvenlik Kamera Sistemleri

Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

 

İşyerleri için; kamera sistemleri hırsızlara karşı güvenliğinizi sağlayacağı gibi, aynı zamanda çalışanlarınızın performansınızı değerlendirebilmeniz için de önem taşır. Kamera sistemi sayesinde gerçekten verimli çalışanlarla, verimsiz çalışanları ayırt edebilirsiniz.

Kamera sistemi kurulu olmayan işletmelerde verimlilik çalışanların raporlarına bağlı olarak ilerler. Birçok müşterimizde edindiğimiz tecrübeye göre kamera sistemi kurulumu sonrası iş yerlerinde ciddi performans artışı olmaktadır. Kamera sisteminin sağladığı bu avantaj sizin başlangıçta yaptığınız maliyeti fazlasıyla çıkarıyor olacaktır.

Evler için; evlerde bakıcı denetimi, sitelerde çevre güvenliği gibi konularda da kamera sistemlerinin oldukça faydası olmaktadır.

İşyeri ve evlerinizde kamera sistemi kurdururken sadece maliyet ekseninde düşünmek birçok yanlışı beraberinde getirir. En ucuz kamera sistemi en iyi satın alma biçimi değildir. Unutulmamalıdır ki kamera sistemi satın alması aynı zamanda beraberinde hizmet satın almasını da içerir.

Ada Bilgisayar olarak Eskişehir'de cazip fiyatlar ve kaliteli güvenlik ekipmanları ile donatılmış Güvenlik Kamera Sistemleri kuruyoruz. Kampanyalı ( Kampanyaya göz atmak için lütfen aşağıdaki butonu tıklayın ) fiyatlarımız ile Güvenlik Kamera Sistemi sahibi olmak için bize ulaşın.

ADA BİLGİSAYAR ESKİŞEHİR GÜVENLİK KAMERA SİSTEMLERİ KAMPANYASI

 

Kablonet Modemden Kamera Görüntülerini İzlemeKABLONET Kullanıcılarına özel güvenlik kamera görüntülerini izleme

Kablonet üzerinden internet bağlantısı kullanan ve güvenlik kamera sistemi sahibi kullanıcılarına yönelik hizmetimiz mevcuttur. Kablonet sahibi iseniz ve kamera görüntülerini izlemek istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterli...

 

 

 

 

 

Firma Merkezimiz

Adres: İSTİKLAL MAHALLESİ SÖKMENER SOKAK A BLOK NO :5/A ODUNPAZARI

Telefon: 0222 234 23 24

Faks :   0222 233 91 91

E-Posta : Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Kampanyalarımız

Tüm ürünlerimizde ve hizmetlerimizde özel kampanyalarımızı takip ederek kolay ödeme yöntemleri ile satın alabilirsiniz.

Hakkımızda

Bilgisayar sistemlerinden en etkin ve verimli şekilde yararlanmanız için gerekli teknolojik alt yapıyı kurmanızda ve güçlendirmenizde ihtiyaç duyduğunuz her türlü desteği size ; network, yazılım ve donanım ürünlerinin satış ve satış sonrası hizmetlerindeki tecrübesiyle verecektir.